• Contact gegevens

    Accomodatie adres
    Clubgebouw 'n Diek en atletiekbaan:
    Scholtenhagenweg 39
    7481 VN Haaksbergen
    +31535740599 (Na trainingen en bij eigen wedstrijden)
    E-mail: info@av-haaksbergen.nl

    Postadres
    Erik Teunissen
    Secretaris Atletiek Vereniging Haaksbergen
    Pastoor Brandsmastraat 34
    7481 BP Haaksbergen

    E-mail adressen
    Algemeen: Erik Teunissen - info@av-haaksbergen.nl
    Voorzitter: Marloes Klumpers - voorzitter@av-haaksbergen.nl

    Secretaris - Erik Teunissen - secretaris@av-haaksbergen.nl
    Penningmeester: Ben van Sark - penningmeester@av-haaksbergen.nl
    Ledenadministratie: Monique van Sark -  ledenadministratie@av-haaksbergen.nl
    Kledingfonds: Susan en Dennis Slaa - kledingfonds@av-haaksbergen.nl
    Website en e-mail: Stefan Hummelink - websitebeheer@av-haaksbergen.nl
    Clinic Haaksbergse Mijlenloop: Fons van Sark - clinicem@av-haaksbergen.nl
    Verhuur kantine en accommodatie: Henry Siemerink - verhuur@av-haaksbergen.nl
    Racerunning: Renske van Sark - racerunning@av-haaksbergen.nl
    Trainers jeugdatletiek: trainers.avh@gmail.com
    Baanatletiek coordinatoren jun C/D: Ben van Sark en Marloes Klumpers - baanatletiektrainers@av-haaksbergen.nl
    Baanatletiek coördinator pupillen: Stefan Hummelink - baanatletiektrainers@av-haaksbergen.nl
    Loopgroepen coördinator: Fons van Sark - loopgroepentrainers@av-haaksbergen.nl
    Bootcamptraining coördinator: Ben van Sark - runningbootcamp@av-haaksbergen.nl
    Sportief wandelen coördinator: Marc Brandsma - sportiefwandelen@av-haaksbergen.nl
    Wedstrijdsecreatriaat baanwedstrijden: Rico Stegink - woc@av-haaksbergen.nl
    Sponsorcommissie: Herman Winkelhorst - sponsorcommissie@av-haaksbergen.nl

    Als u niet zeker weet met welk e-mail adres u contact op moet nemen, maak dan gebruik van het getoonde contactformulier.

     

  • Neem contact met ons op